SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Dünyanın lider ambalaj şirketlerinden Korozo, sürekli gelişime ve sürdürülebilirliğe odaklanmaktadır. Bu anlamda Korozo, tüm faaliyetlerini çevreye, ülke ekonomisine, topluma, iş ortaklarına ve çalışanlarına karşı olan sorumluluklarının bilincinde sürdürmektedir.

Sürdürülebilirlik Hedeflerimiz

Kurumsal Sosyal Sorumluluk: İçinde yaşadığımız toplumun yaşam kalitesini yükseltmenin sorumluluğumuz olduğuna inanıyor, bu bağlamda insan hakları, çalışma, çevre ve yolsuzlukla mücadeleyle ilgili prensipler barındıran Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ni destekliyoruz. Tüm Korozo ailesi olarak, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak adına fayda yaratan projeler hayata geçiriyoruz.

Ekonomi: Yeni pazarlarda fırsatlar yakalayan, inovatif ürün ve çözümler geliştiren Korozo olarak ileri teknolojiye yatırım yapıyor, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle uzun vadeli ortaklığa değer veriyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlar, finansal gücümüzü ve istikrarımızı yansıtırken,  ülkemiz ekonomisine de katkı sağlıyoruz.

Çevre: Ambalaj sektöründe 45 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren bir şirket olarak, sektörümüze öncülük eden, değer yaratan sonuçlara odaklanan bir çevre politikasını bensimsiyor, dünya çapında çevre projeleri sunmaya devam ediyoruz. Yalın yönetim sistemimizin bir parçası olarak, enerji tasarrufu ve atıkların azaltılması için ekipler halinde çalışıyoruz.

;